Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Willkommen im Kunena Forum!

Sag uns und unseren Mitgliedern, wer du bist, was dir gefällt und warum du Mitglied dieser Webseite wurdest.
Alle neuen Mitglieder sind herzlich willkommen!

TOPIC: progres interactive praca

progres interactive praca 11 months 3 weeks ago #458

Wszyscy doskonale wiemy, że aby zaistnieć w Internecie to trzeba się wyróżniać. Oczywiście nie mam na myśli wyróżniania się w sposób negatywny poprzez pajacowanie i robienie z siebie debila. Ludzie z Progres Active sprawili, że strona mojej firmy naprawdę zaczęła się wyróżniać. Dzięki współpracy nimi zyskałem nie tylko finansowo, ale i mentalnie. Zmieniło się moje podejście do marketingu, a w szczególności do reklamy internetowej. Współpraca z Progres Interactive nie ograniczała się jedynie do samego pozycjonowania. Owszem był to fundament tej współpracy i klucz do sukcesu, ale poza pozycjonowaniem zrealizowali dla mnie dwie bardzo duże kampanie reklamowe. Zbudowali w Internecie moją markę w oparciu o pozycjonowanie przez media społecznościowe. Nie sztuką jest kupienie 100 tys. lajków w Tajlandii. Sztuką jest pozyskanie 1000 nowych stałych klientów. Ta sztuka udała im się i za to jestem im wdzięczny. Statystyki pokazują wiele, ale dla mnie najważniejszym wskaźnikiem efektywności współpracy z Progres Interactive był wzrost przychodów mojej firmy.

[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.471 seconds